Zamknij

Zamknięte plaże nad Bałtykiem 2019 - które miejsca będą niedostępne i kiedy? [LISTA]

30.05.2019 15:25
Zamknięte plaże nad Bałtykiem 2019 - które miejsca będą niedostępne i kiedy? [LISTA]
fot. TOMASZ JODLOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

W okresie wakacyjnym od czerwca do września w wybrane dni zamknięte będą fragmenty plaż nad Bałtykiem 2019. Zamiast turystów w niektórych miejscach zobaczymy maszyny budowlane. Wszystko za sprawą przeprowadzanych prac przy pogłębieniu toru podejściowego do Portu Północnego w Gdańsku. Szczegółowe terminy i listę zamkniętych plaż nad Bałtykiem 2019 można znaleźć poniżej.

Zamknięte plaże nad Bałtykiem 2019 - LISTA. Niektóre miejsca, z uwagi na prace przy pogłębieniu toru podejściowego do Portu Północnego w Gdańsku, będą niedostępne dla plażowiczów w wakacje. Kiedy plaże nad Bałtykiem zostaną zamknięte 2019 i do kiedy? Szczegółowe informacje można znaleźć w tym artykule.

Zamknięte plaże nad Bałtykiem 2019 - informacje

Turystów, którzy w okresie wakacyjnym wybierają się nad polskie morze, może czekać niemała niespodzianka. W wybranych dniach od czerwca do września niektóre plaże nad Bałtykiem 2019 będą zamknięte. Zamiast wypoczywających plażowiczów będzie można tam spotkać maszyny budowlane. Wszystko z powodu przeprowadzanych prac przy pogłębieniu toru podejściowego do Portu Północnego w Gdańsku. Piasek wydobyty z dna zostanie przewieziony na plaże w wybranych nadmorskich miejscowościach. Dzięki temu plaże poszerzone zostaną nawet o kilkadziesiąt metrów.  

Planujesz wakacje nad morzem? Oto 8 najlepszych kurortów nad Bałtykiem

Lista zamkniętych plaż nad Bałtykiem 2019

Wśród zamkniętych plaż nad Bałtykiem w wakacje 2019 można wymienić m.in. fragmenty plaż w Jastrzębiej Górze czy w Kuźnicach. Plaże nieczynne będą w wybranych dniach w sezonie letnim - od czerwca do września. Poniżej przedstawiamy szczegółową listę zamkniętych plaż nad Bałtykiem 2019.

  • 1-12 czerwca: Gdańsk-Jelitkowo (wejścia od nr 54 do 78)
  • 13-30 czerwca: Jastrzębia Góra (wejścia od nr 23 do 28)
  • 4-29 lipca: Ostrowo (wejścia od nr 28 do 38)
  • 14-19 sierpnia: Kuźnica (wejścia od 27 do 30)

Wybrano najlepsze plaże nad Bałtykiem. Wśród nich trzy plaże z Polski

RadioZET.pl/www.umgdy.gov.pl