Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zaskakujące nagranie. Kolejny szalony przejazd BOR-u? [WIDEO]

18.02.2017 19:09
xxx wiadomosci

Po wypadku z udziałem premier Beaty Szydło wciąż nie rozwiano wszelkich wątpliwości dotyczących zeszłotygodniowych wydarzeń w Oświęcimiu. Niewyjaśniona pozostaje kwestia prędkości z jaką poruszały się samochody z szefową rządu na pokładzie. Dziś na portalu społecznościowym pojawiło się nagranie z kolejnego szalonego przejazdu samochodów BOR.

BOR fot. screen/twitter
Zagłosuj

Czy powołanie nowej formacji Narodowej Służby Ochrony rozwiąże problem drogowych wpadek BOR?

Filmik pojawił się na Facebookowym profilu portalu ''Żywiec112''. Widać na nim prawdopodobnie kolumnę trzech samochodów Biura Ochrony Rządu, które z ogromną prędkością wyprzedzają na drodze dwupasmowej inny pojazd. W dodatku jadące z przeciwka auto zmuszone jest zjechać na pobocze.

Biuro Ochrony Rządu po drogowych incydentach z udziałem premier Szydło, Antonim Macierewiczem oraz prezydentem Andrzejem Dudą znajduje się pod ogromną falą krytyki. Opozycja winę za wszystkie wypadki limuzyn BOR-u zrzuca na ministra Mariusza Błaszczaka, który w służbie ochraniającej najważniejsze osoby w państwie dokonuje wielu zmian. Partia rządząca zapowiada zlikwidowanie bądź przekształcenie formacji w Narodową Służbę Ochrony.

RadioZET.pl/DG

Oceń
Tagi