Zamknij

22-latek utonął w Zatoce Gdańskiej. Służby apelują o ostrożność

10.06.2021 20:28
Utonął 22-latek
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie ilustracyjne)

22-latek utonął w czwartek w Zatoce Gdańskiej na wysokości Stegny. Mimo resuscytacji krążeniowo-oddechowej nie udało się go uratować. Służby apelują o rozsądek i ostrożność, gdyż plaże przed okresem urlopowym nie są jeszcze w pełni nadzorowane. 

Wypadek miał miejsce w Zatoce Gdańskiej na wysokości Stegny (woj. pomorskie). Jak powiedział w rozmowie z Polską Agencją Prasową oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku, ratownicy otrzymali zgłoszenie o wypadku w czwartek o godz. 14:30.

Wypadek w Zatoce Gdańskiej. Utonął 22-letni mężczyzna

- Ciało 22-latka wyciągnięto z wody na wysokości głównego wejścia na plażę w Stegnie. Mimo resuscytacji krążeniowo-oddechowej nie udało się go uratować, a lekarz stwierdził zgon - poinformował oficer dyżurny 

Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa SAR apeluje o rozsądek nad wodą, ponieważ plaże - z uwagi na fakt, iż sezon urlopowy jeszcze się w pełni nie rozpoczął - nie są jeszcze nadzorowane.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP