Zamknij

Znaleziono zwłoki mężczyzny. Kim jest? Prośba o pomoc w identyfikacji

Redakcja
01.08.2018 14:39
Zwłoki w Zawierciu
fot. Policja w Zawierciu

Policjanci z Zawiercia prowadzą czynności identyfikacyjne zwłok, które odnaleziono w budynku na jednej z prywatnych posesji w centrum Zawiercia. Śledczy proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Zawierciańscy policjanci poszukują osób mogących pomóc w identyfikacji mężczyzny, którego zwłoki znaleziono 18 czerwca br. w budynku na prywatnej posesji przy ul. Daszyńskiego w Zawierciu. Mundurowi pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca znalezienia ciała.

Leżące na ziemi zwłoki znajdowały się w stanie daleko posuniętego rozkładu. Nie było przy nich żadnych dokumentów osobistych. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Przy ujawnionych zwłokach znaleziono zegarek z białym cyferblatem marki „Perfect” ze skóropodobnym paskiem oraz medalik koloru srebrnego.

Rysopis zwłok nieustalonego mężczyzny:

  • wiek około 40-60 lat
  • średniej budowy ciała
  • włosy koloru ciemnego

Opis ubioru:

  • kurtka zimowa z kapturem, koloru ciemnego
  • spodnie ciemne, sztruksowe
  • buty zimowe, jasno-beżowe, zasuwane od wewnętrznej strony buta

Zobacz także

Ktokolwiek rozpoznaje rzeczy znalezione przy zwłokach mężczyzny lub może podać jakiekolwiek informacje pomocne w ustaleniu jego tożsamości, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Zawierciu tel. (32) 67 38 255 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112 lub 997

RadioZET.pl/DG