Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zbigniew Wodecki trafił do szpitala. Menedżer potwierdza: To udar

11.05.2017 08:11
xxx wiadomosci

Znany muzyk i juror programu "Taniec z gwiazdami" Zbigniew Wodecki trafił do szpitala. Jak podał serwis przeAmbitni.pl, artysta doznał udaru.

Zbigniew Wodecki trafił do szpitala. Mógł mieć udar fot. ons.pl

Według informacji portalu przeAmbitni.pl Zbigniew Wodecki do szpitala trafił we wtorek po udarze. O problemach ze zdrowiem Wodecki opowiadał sam od dłuższego czasu. Wspominał m.in. o badaniach układu krwionośnego i migotaniu przedsionków. Mówił też, że czeka na decyzję lekarza o skierowaniu na odpowiedni zabieg.

- Potwierdzam oficjalnie, że Zbigniew doznał udaru i jest hospitalizowany. Jedynie tyle mogę powiedzieć, nic więcej nie wiemy, sami oczekujemy na informacje -– powiedział Mariusz Nowicki, impresario artysty.

67-letni Zbigniew Wodecki to wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 5 lat. Z wyróżnieniem ukończył szkołę w klasie skrzypiec Juliusza Webera. Grał m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechutą, w zespołach Czarne Perły i Anawa. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej - podano na stronie internetowej artysty.

Kilka dni temu poinformowano o zniszczeniu domu Wodeckich w Winiarach pod Krakowem. Tam ładowali baterie i spędzali czas tylko we dwoje. Intensywne deszcze pokrzyżowały im jednak plany odpoczynku. Lokalne podtopienia sprawiły, że w budynku nie da się już mieszkać.

RadioZET.pl/PrzeAmbitni.pl/MAAL

Oceń