Zamknij

Zbigniew Wodecki trafił do szpitala. Menedżer potwierdza: To udar

Redakcja
11.05.2017 08:11
Zbigniew Wodecki trafił do szpitala. Mógł mieć udar
fot. ons.pl

Znany muzyk i juror programu "Taniec z gwiazdami" Zbigniew Wodecki trafił do szpitala. Jak podał serwis przeAmbitni.pl, artysta doznał udaru.

Według informacji portalu przeAmbitni.pl Zbigniew Wodecki do szpitala trafił we wtorek po udarze. O problemach ze zdrowiem Wodecki opowiadał sam od dłuższego czasu. Wspominał m.in. o badaniach układu krwionośnego i migotaniu przedsionków. Mówił też, że czeka na decyzję lekarza o skierowaniu na odpowiedni zabieg.

- Potwierdzam oficjalnie, że Zbigniew doznał udaru i jest hospitalizowany. Jedynie tyle mogę powiedzieć, nic więcej nie wiemy, sami oczekujemy na informacje -– powiedział Mariusz Nowicki, impresario artysty.

Zobacz także

67-letni Zbigniew Wodecki to wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 5 lat. Z wyróżnieniem ukończył szkołę w klasie skrzypiec Juliusza Webera. Grał m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechutą, w zespołach Czarne Perły i Anawa. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej - podano na stronie internetowej artysty.

Kilka dni temu poinformowano o zniszczeniu domu Wodeckich w Winiarach pod Krakowem. Tam ładowali baterie i spędzali czas tylko we dwoje. Intensywne deszcze pokrzyżowały im jednak plany odpoczynku. Lokalne podtopienia sprawiły, że w budynku nie da się już mieszkać.

RadioZET.pl/PrzeAmbitni.pl/MAAL