Zamknij

Zderzenie trzech tramwajów w Warszawie. Są ranni

Redakcja
29.01.2018 10:59
Zderzenie trzech tramwajów w Warszawie. Są ranni
fot. Archiwum (zdj. ilustracyjne)

Niecodzienny wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu ul. Grójeckiej i Wawelskiej w Warszawie. Doszło do zderzenia się trzech tramwajów, w wyniku czego co najmniej osiem osób zostało rannych. Sprawą zajęła się policja.

Zagłosuj

Jak najczęściej dojeżdżasz do pracy lub szkoły?

Liczba głosów:

Około godz. 8:40 na skrzyżowaniu ruchliwych ulic wydarzył się wypadek z udziałem trzech tramwajów. — Tramwaje jechały w kierunku centrum. Pierwszy tramwaj musiał nagle hamować z jakiejś przyczyny. Aby to wyjaśnić, zabezpieczamy miejski monitoring — mówił rzecznik Tramwajów Warszawskich Maciej Dutkiewicz.

Wypadek w godzinach szczytu

W momencie zderzenia w tramwajach znajdowały się setki pasażerów. Nietypowym wypadkiem zajęły się już służby techniczne Tramwajów Warszawskich i policja  — Tramwaje jechały w kierunku centrum. Pierwszy tramwaj musiał nagle hamować z jakiejś przyczyny. Aby to wyjaśnić, zabezpieczamy miejski monitoring — dodaje Dutkiewicz.

Utrudnienia w ruchu

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że w rejonie skrzyżowania ul. Grójeckiej i Wawelskiej wystąpiły utrudnienia w kursowaniu linii 1, 7, 9, 14, 15 i 25. Uruchomiona została komunikacja zastępcza.

RadioZET.pl/Polsat News/strz