Internauci są zachwyceni. To zdjęcie Dudy przejdzie do historii [FOTO]

Redakcja
07.03.2018 20:50
Internauci są zachwyceni. To zdjęcie Dudy przejdzie do historii [FOTO]
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Życie i praca prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej to nie tylko oficjalne spotkania z najważniejszymi politykami na świecie. Tak też było w przypadku wizyty Andrzeja Dudy na pokazie młodych sportsmenek. Spotkanie prezydenta z gimnastyczkami zostanie zapamiętane przez jedno charakterystyczne zdjęcie. 

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości na PGE Narodowym zorganizowano specjalne spotkanie polityków ze sportowcami. Autorem zdjęcia, które oczarowało internautów, jest Dawid Żuchowicz.

Fotograf Agencji Gazeta uwiecznił występ młodych sportsmenek z warszawskiego klubu UKS "SYRENA". Dziewczętom udało się zachwycić przybyłych na wydarzenie polityków. Pod ogromnym wrażeniem ich występu był sam Andrzej Duda.

W pierwszym rzędzie od lewej strony siedzą: Jarosław Sellina (wiceminister kultury), Piotr Duda (szef "Solidarności"), Ryszard Czarnecki (polityk PiS i poseł do PE), biskup Marian Florczyk, Krzysztof Szczerski (szef gabinetu prezydenta) oraz Andrzej Duda. 

Zobacz także

Część internautów zastanawiała się, czy zdjęcie nie jest fotomontażem lub manipulacją. Okazuje się, że fotografia jest autentyczna i wykonano ją na początku stycznia.

RadioZET.pl/DG