Zamknij

Zmarł nagle przy biurku w pracy. "Jesteśmy wszyscy w dużym szoku"

05.10.2022 12:43

Koszmar w zielonogórskim Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Nie żyje jego pracownik - 85-letni lekarz orzecznik. Zmarł w trakcie pracy - ustalił "Fakt". Koledzy mężczyzny są w szoku.

pogotowie
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER (zdj. ilustracyjne)

Do tragedii doszło w środę, 5 października po godzinie 8. Lekarz pracujący w ZUS-ie, mieszczącym się przy ul. Wyspiańskiego, nagle źle się poczuł. Jak ustalił "Fakt", zmarł przy biurku w pracy.

Zielona Góra. Lekarz orzecznik zmarł przy biurku. "Bardzo dobry kolega"

Na miejsce od razu wezwano karetkę. Agata Muchowska, rzeczniczka prasowa zielonogórskiego ZUS-u, przekazała, że tragedia wydarzyła się w budynku, w którym przebywali także inni lekarze.

To oni rzucili się na pomoc 85-latkowi, jeszcze przed przybyciem pogotowia. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować.

Współpracownicy 85-letniego lekarza są wstrząśnięci jego śmiercią. – Dowiedziałam się o wszystkim dopiero przed chwileczką, ale mogę potwierdzić, że takie zdarzenie miało miejsce - powiedziała rzeczniczka. - Jesteśmy wszyscy w dużym szoku, to był świetny lekarz, bardzo dobry kolega – dodała.

Na miejsce wezwano także policję. Trwa ustalanie okoliczności tragedii.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Fakt.pl