Zamknij

Zlikwidowali pseudohodowlę psów pod Gryfinem. Istny horror [GALERIA]

Redakcja
31.03.2018 17:12
Pseudohodowla psów
fot. Facebook.com/PogotowieDlaZwierzat

Pracownicy Pogotowia dla zwierząt od kilku dni próbują ratować ponad setkę zwierząt z pseudohodowli w Starym Czarnowie pod Gryfinem.

Sytuacja zwierząt jest dramatyczna. – Od kilkudziesięciu godzin walczmy z wielkim dramatem ponad setki zwierząt w pseudohodowli - fabryce psów. Potrzebujemy Państwa pilnej pomocy jeszcze, dziś przed wielkanocnymi świętami. W Starym Czarnowie pod Gryfinem z koszmarnego gospodarstwa mamy do odbioru 120 zagłodzonych psów z okropnych warunków, 9 koni i 6 krów oraz koty. Hodowla jest nielegalna. Jesteśmy na miejscu i niestety potwierdziliśmy ten koszmar – piszą pracownicy Pogotowia dla zwierząt.

Pseudohodowla pod Gryfinem

Psy i konie przetrzymywany były w tragicznych warunkach, a martwe zwierzęta ćwiartowano na oczach pozostałych i rzucano im do jedzenia. Wiele jest psów rasowych. – Samych shar pei naliczono około 40 sztuk – czytamy.

Horror w Starym Czarnowie

Pilnie poszukiwane są pieniądze na leczenie, transport i opiekę nad biednymi zwierzętami. Całą akcję można wspomóc klikając >>> TUTAJ <<< Liczy się każda złotówka!

W takich warunkach żyły psy. Zdjęcia dla ludzi o mocnych nerwach:

RadioZET.pl/strz