Złodzieje ukradli Porsche Cayenne z policyjnego parkingu w Augustowie

Redakcja
15.06.2018 12:00
Porsche
fot. Twitter

Niecodzienna prośba augustowskiej policji. Proszą o pomoc w odnalezieniu samochodu, który skradziono im z policyjnego parkingu. Chodzi o luksusowe Porsche Cayenne, które miało służyć jako dowód w sprawie.

Nocą z 12 na 13 czerwca z parkingu przy Komendzie Powiatowej Policji w Augustowie złodzieje ukradli czarny samochód marki Porsche Cayenne (numery rejestracyjne X340TO77). Wyprodukowany w 2010 roku model wyceniono na 120 tys. złotych.

Ukradli porsche z policyjnego parkingu

Mundurowi proszą o pomoc w poszukiwaniu luksusowego auta. – Samochód był zabezpieczony jako dowód rzeczowy w prowadzonym postępowaniu. Prosimy wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do pomocy w odnalezieniu pojazdu, o jak najszybszy kontakt z Komendą Powiatową Policji w Augustowie pod numerem telefonu /87/ 564 10 00, bądź z najbliższą jednostką policji telefon 997 – mówi oficer prasowy KPP w Augustowie.

Kradzież w Augustowie

Portal Poranny.pl podaje, że to nie pierwsza kradzież samochodu na tym komisariacie. Wcześniej dochodziło już do kradzieży mercedesa, a nawet policyjnego radiowozu.

Zobacz także

RadioZET.pl/Poranny.pl/strz