Zmiany w rządzie Beaty Szydło. Którzy ministrowie do dymisji? [SONDA]

Redakcja
24.10.2017 19:02
Zmiany w rządzie Beaty Szydło. Którzy ministrowie do dymisji? [SONDA]
fot. East News

- Będą zmiany w rządzie, te decyzje omawiam z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. W ciągu najbliższych kilkunastu dni poinformuję o decyzjach, które podjęłam - powiedziała we wtorek w TVN24 premier Beata Szydło. Którzy ministrowie według Ciebie powinni pożegnać się ze swoim stanowiskiem? Głosuj w sondzie Radia ZET. 

Zobacz także

Szefowa rządu była pytana w TVN24 o ewentualną rekonstrukcję rządu. "Pierwszy raz miałam być zdymisjonowana po 100 dniach (...), potem mniej więcej co jakiś czas takie informacje się pojawiały. To jest też dobra okazja, żeby pewne spekulacje przeciąć, chciałabym to zrobić" - mówiła Szydło.

Premier zaznaczyła, że plotki i dywagacje nt. rekonstrukcji rządu nie służą ani Polsce, ani rządowi, ani ministrom, którzy wykonują swoją pracę.

- Trzeba powiedzieć raz, jak to będzie: ta decyzja została podjęta, będą zmiany w rządzie, ja tę decyzję oczywiście omawiam z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim, co jest rzeczą naturalną, (...) takie decyzje zapadają w gremiach partyjnych - oświadczyła Szydło.

Zagłosuj

Który minister z rządu premier Beaty Szydło powinien stracić stanowisko?

Liczba głosów:

Zapowiedziała, że w ciągu najbliższych kilkunastu dni, przekaże opinii publicznej swoje decyzje o zmianach w Radzie Ministrów.

RadioZET.pl/PAP/DG