Zamknij

Znany trener personalny Miłosz P. skazany za pobicie teściowej

Redakcja
29.05.2018 17:26
Miłosz P trener personalny
fot. Instagram (profil publiczny)

Znany trener personalny, Miłosz P., o którym głośno zrobiło się, gdy partnerka oskarżyła go o pobicie, miał już zatarg z prawem – pisze Fakt24. Okazuje się, że osiłek ma na koncie wyrok za pobicie własnej teściowej.

 30-letni Miłosz P. zdobył niechlubną sławę po tym, jak jego była partnerka, 26-letnia Katarzyna Dziedzic, opublikowała w sieci zdjęcia zakrwawionej i posiniaczonej twarzy, pisząc, że jest ofiarą pobicia. Mężczyzna zarzekał się, że to nie on.

Trener personalny pobił partnerkę

Reporterzy „Faktu” dotarli do kartotek 30-letniego miłośnika siłowni, dowiadując się, że pobicie ukochanej to nie jedyna tego typu akcja na koncie Miłosza P. Mężczyzna ma już na koncie wyrok za napaść na na byłą teściową Ewę J. i groźby karalne wobec Pauliny P., byłej żony – pisze „Fakt”. Sąd skazał go na pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata.

Miłosz P. skazany

Mężczyzna twierdzi, że to wszystko to kłamstwo. – Ja tylko pomagałem rozdzielić szarpiących się mężczyzn. Gdybym ja uderzył, obrażenia byłyby znacznie poważniejsze – mówił P. w rozmowie ze swoim sąsiadem.

Zobacz także

RadioZET.pl/Fakt24.pl/strz

C