Zamknij

Ciężarówka potrąciła rowerzystę na drodze krajowej. Nie miał szans

11.05.2022 11:19
Ciężarówka potrąciła rowerzystę, mężczyzna zginął
fot. screen KPP w Rykach

Samochód ciężarowy śmiertelnie potrącił rowerzystę na drodze krajowej numer 48 w miejscowości Zosin (powiat rycki). Pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji mężczyzna zmarł.

Tragiczny wypadek w Zosinie na północnym-zachodzie województwa lubelskiego. Starszy aspirant Agnieszka Marchlak z Komendy Powiatowej Policji w Rykach przekazała w środę, że do potrącenia rowerzysty doszło 10 maja przed godziną 13.

Do wypadku doszło w Zosinie na odcinku drogi krajowej nr 48 Dęblin - Kock. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas wykonywania manewru wyprzedzania kierujący samochodem ciężarowym 34-letni mieszkaniec powiatu kozienickiego potrącił rowerzystę - powiedziała Marchlak.

Zosin. Ciężarówka potrąciła rowerzystę. Mężczyzna zginął na miejscu

Pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji 69-letni mieszkaniec gminy Ułęż zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Kierujący samochodem ciężarowym był trzeźwy.

W miejscu wypadku droga zablokowana była przez kilka godzin, policja zorganizowała objazdy w Sobieszynie i w Ułężu. Obecnie trwa wyjaśnianie okoliczności tego wypadku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KPP w Rykach

C