Zamknij

Policja zatrzymała pijanego kierowcę. To funkcjonariusz BOR

Redakcja
26.07.2017 11:04
Policja zatrzymała pijanego kierowcę. To funkcjonariusz BOR
fot. Stefan Maszewski/REPORTER

Policja w Żurominie na Mazowszu zatrzymała mężczyznę, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu. To funkcjonariusz Biura Ochrony Rządu. Decyzją szefa BOR niezwłocznie wszczęto w tej sprawie postępowanie dyscyplinarne. 

Sprawdź najnowszy temat w naszym nowym serwisie MAM ZDANIE i weź udział w dyskusji

- Rano policjanci uzyskali informację o pijanym kierowcy, który prowadził samochód. Mężczyzna przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. Sprawa jest weryfikowana i prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mławie - powiedział oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żurominie.

Jak podał BOR do zatrzymania doszło w środę rano w okolicy miejsca zamieszkania funkcjonariusza, w jego czasie wolnym od służby.

Zobacz także

- Z ustaleń policji wynika, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż mężczyzna mógł kierować pojazdem w stanie nietrzeźwości. Decyzją szefa BOR niezwłocznie wszczęto w tej sprawie postępowanie dyscyplinarne. Funkcjonariusz na co dzień wykonuje obowiązki w Warszawie i ma 14-letni staż służby w BOR - poinformowało BOR.

Z informacji przekazanych przez Biuro wynika, że postępowanie karne będzie prowadzić Prokuratura Rejonowa w Mławie w porozumieniu z Komendą Powiatową Policji w Żurominie.

Największe wpadki i wypadki z udziałem BOR

RadioZET.pl/PAP/DG