Zamknij

Znaleziono zwłoki 38-latki. Policja poszukuje jej męża. Ma zarzut zabójstwa

Dominik Gołdyn
24.03.2019 15:53
Znaleziono zwłoki 38-latki. Policja poszukuje jej męża. Ma zarzut zabójstwa
fot. Policja

Morderstwo 38-latki w Trawnikach w województwie lubelskim. W domu jednorodzinnym odnaleziono zwłoki kobiety. Policjanci poszukują 35-letniego męża ofiary. Mężczyzna ma już postawiony zarzut zabójstwa. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

W sobotę tuż przed południem policja w Świdniku została powiadomiona o odnalezieniu zwłok 38-letniej mieszkanki gminy Trawniki w miejscu jej zamieszkania.

Wstępne ustalenia i oględziny ciała wskazują, że do śmierci kobiety mogły przyczynić się osoby trzecie. Na miejscu do późnych godzin wieczornych pracowali policjanci pod nadzorem prokuratura.

Morderstwo w Trawnikach. Grzegorz Włodarczyk poszukiwany

Jak informuje Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie mąż kobiety ma już zarzut zabójstwa. Kobieta zginęła od ran kłutych. Mężczyzna cały czas jest poszukiwany. Za zabójstwo grozi mu dożywocie - informuje ''Dziennik Wschodni''. 

Rysopis: wzrost 184 cm, waga około 100 kg, krępa budowa ciała, włosy ciemne krótkie, lewe ucho ze śladem po przekłuciu, oczy piwne, na lewej łydce posiada tatuaż – rysunek „gitary ze skrzydłami”.

68-144228

Wszystkie osoby, które posiadają wiedzę co do miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji lub z dyżurnym KPP w Świdniku pod numerem 81 749-42-10.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. W niedzielę od godzin porannych prowadzone są dalsze poszukiwania 35-latka. W działaniach wykorzystywany jest m.in. helikopter z Komendy Głównej Policji z kamerą termowizyjną.

RadioZET.pl/DG