Zamknij

Zwłoki dwóch osób w jeziorze. To małżeństwo lekarzy z Iławy

29.11.2020 08:35
Zdjęcie ilustracyjne
fot. Grzegorz Kaminski/East News

Zwłoki małżeństwa zostały odkryte w sobotę wieczorem, po długich poszukiwaniach. Znaleziono je w jeziorze Zawiniarz niedaleko Lubawy. Okazało się, że to znani miejscowi lekarze.

Zwłoki dwóch osób zostały odnalezione w jeziorze Zawiniarz koło Lubawy (województwo warmińsko-mazurskie) po poszukiwaniach – przekazała w niedzielę rzeczniczka iławskiej policji asp. Joanna Kwiatkowska. To małżeństwo z Iławy, znani miejscowi lekarze.

Zobacz także

Asp. Joanna Kwiatkowska powiedziała też Polskiej Agencji Prasowej, że poszukiwania dwojga osób - mieszkańców Iławy - prowadzone były w sobotę. Ich ciała zostały odkryte wieczorem.

Zwłoki dwóch osób w jeziorze. To znani miejscowi lekarze

Policja pod nadzorem prokuratora ustala okoliczności ich śmierci. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok, która ma dać odpowiedź, co było bezpośrednią przyczyną zgonu.

Zobacz także

O zaginięciu małżeństwa lekarzy z Iławy powiadomił ich sąsiad. Małżeństwo przybywało na swojej wypoczynkowej działce koło Lubawy. Sąsiad, który opiekował się ich posesją był zaniepokojony, bo nie mógł z nimi nawiązać kontaktu. W garażu zaś brakowało łódki wiosłowej. Służby rozpoczęły poszukiwania. Na jeziorze odnaleziono łódkę, a w wodzie ciała mężczyzny i kobiety.

Według najnowszych ustaleń policji małżonkowie mieli wcześniej informować, że wybierają się na ryby.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP