Zamknij

Zwłoki kobiety na plaży w Łebie. Policja zidentyfikowała ciało

21.08.2020 08:57
Zwłoki w Łebie
fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Łebie

Policja zidentyfikowała zwłoki kobiety, które we wtorek 18 sierpnia odnaleziono na plaży w Łebie. Wstępne ustalenia prokuratury nie wskazują na to, że doszło do zabójstwa. 

Zwłoki na plaży w Łebie znalazł we wtorek rano przypadkowy spacerowicz. Mężczyzna zawiadomił policję w Lęborku. Na miejsce została wysłana grupa dochodzeniowo-śledcza. Przy zwłokach kobiety nie znaleziono dokumentów. 

Zwłoki kobiety na plaży w Łebie. Policja zidentyfikowała ciało 

Zastępca prokuratora rejonowego Dorota Frączek powiedziała, że podczas przeprowadzonych wstępnych oględzin na miejscu ujawnienia zwłok nie znaleziono na nich zewnętrznych obrażeń wskazujących na udział osób trzecich. Podała, że były to tylko drobne otarcia naskórka na czole, wynikające z faktu dryfowania zwłok. 

 – Wstępne ustalenia nie wskazują na to, że doszło do zabójstwa – przekazała. Śledztwo prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

Zobacz także

Jak informuje ''Dziennik Zachodni'', policja ustaliła tożsamość kobiety na podstawie telefonu komórkowego, który znaleziono przy jej ciele. To 43-letnia mieszkanka Bytomia, która przebywała nad Bałtykiem na wakacjach. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Dziennik Zachodni