Zamknij

Zwłoki kobiety w jednym z mieszkań. Doszło do zbrodni?

07.10.2019 18:51
Zwłoki kobiety w jednym z mieszkań. Doszło do zbrodni?
fot. Karol Makurat/REPORTER

Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 69-letniej mieszkanki Olecka, której zwłoki zostały odkryte w jednym z lokali mieszkalnych – informuje portal olecko.wm.pl.Jak z kolei donoszą inne lokalne media, według nieoficjalnych informacji kobieta mogła paść ofiarą morderstwa.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Tragiczne odkrycie miało miejsce w poniedziałek.

Zobacz także

Zwłoki 69-letniej kobiety w mieszkaniu

Około godziny 9.30, policja w Olecku otrzymała zgłoszenie od jednej z mieszkanek tego miasta. Informowała ona, że w jednym z mieszkań w bloku znaleziono zwłoki 69-letniej kobiety.

Zobacz także

Na miejsce natychmiast wezwano odpowiednie służby. Przeprowadzone zostały czynności także z udziałem prokuratora. Obecnie, śledczy badają sprawę, a ciało 69-latki zostało przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie poddane sekcji. Pomoże ona wyjaśnić okoliczności i przyczynę zgonu mieszkanki Olecka.

Zobacz także

Jak z kolei informuje portal Dziennik Mazurski policjanci nie wykluczyli motywu morderstwa. W rozmowie z dziennikarzami nie ujawniają żadnych szczegółów, związanych z tajemniczym zgonem 69-latki. Według nieoficjalnych informacji, kobieta mogła zostać zamordowana.

RadioZET.pl/olecko.wm.pl/dziennikmazurski.pl/wp.pl