Zamknij

Tragiczne znalezisko w Zielonej Górze. Spacerowicz znalazł zwłoki kobiety

Redakcja
10.02.2019 12:03
Tragiczne znalezisko w Zielonej Górze. Spacerowicz znalazł zwłoki kobiety
fot. Zenon Zyburtowicz/East News

Jak poinformował w sobotę Polsat News, ciało znajdowało się w stanie znacznego rozkładu. Według informacji pozyskanych przez stację, mogło tam leżeć nawet półtora miesiąca.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak podaje Polsat News, przerażającego odkrycia dokonał spacerowicz, który przechadzał się po terenach leśnych w Zielonej Górze w poszukiwaniu poroży.

Zobacz także

Nieznana jest tożsamość zmarłej

 Według jego relacji zwłoki, które znalazł, były w stanie zaawansowanego rozkładu. Jak mówił w rozmowie z dziennikarzami Zbigniew Fąfara – prokurator okręgowy w Jeleniej Górze – "dopiero po dłuższych oględzinach przybyli na miejsce medyk sądowy i prokurator mogli stwierdzić płeć".

Zobacz także

Wyniki sekcji zwłok nie wskazały przyczyny śmierci

Obecnie ustalana jest dokładna tożsamość kobiety. Sekcja zwłok również nie przyniosła odpowiedzi na pytanie, jaka była bezpośrednia przyczyna zgonu. Podinspektor Małgorzata Barska z policji w Zielonej Górze stwierdziła, że śledczy rozważają wszelkie możliwości i wersje wydarzeń.

Zobacz także

- Na razie nie możemy potwierdzić, że znaleziona kobieta była zaginioną z okolic Zielonej Góry – mówiła w rozmowie z Polsat News.

RadioZET/Polsat News/JZ