Zamknij

Zwłoki mężczyzny wyłowione z jeziora. To ofiara zabójstwa

18.11.2021 13:35
Zwłoki, jezioro
fot. ilustracyjne. KAMIL KIEDROWSKI/REPORTER

Śledztwo dotyczące śmierci 69-latka, którego zwłoki znaleziono w jeziorze Jeleń, prowadzone jest w sprawie o zabójstwo – poinformowała prokuratora rejonowa w Bytowie. Trwają działania w celu ustalenia sprawcy popełnienia zbrodni.

Zwłoki mężczyzny znaleziono w jeziorze Jeleń w gminie Bytów na Pomorzu. Policja otrzymała zgłoszenie o dramatycznym odkryciu w poniedziałek 15 listopada przed godziną 9:00. Śledczy ustalili, że zmarły to 69-letni mieszkaniec gminy. 

Zwłoki mężczyzny w jeziorze Jeleń. To ofiara zabójstwa

W śledztwie dotyczącym śmierci mężczyzny zatrzymano cztery osoby. Prokuratora zleciła wykonanie sekcji zwłok 69-latka. – Prowadzimy postępowanie w sprawie o zabójstwo – powiedział w rozmowie z PAP prokurator rejonowy w Bytowie Ryszard Krzemianowski.

Obecnie prokuratura nie ma żadnych ustaleń, które wskazują na sprawcę, i które uzasadniałyby przedstawienie danej osobie zarzutu popełnienia tej zbrodni. Trwają intensywne działania w celu jej wykrycia. Wszystkie osoby zatrzymane do sprawy zostały zwolnione do domu. Prokurator dodał, że ze względu na dobro śledztwa na tym etapie postępowania, gdy nikomu nie przedstawiono zarzutu, nie będzie udzielał żadnych szczegółowych informacji dotyczących poczynionych ustaleń.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP

C