Zwłoki na terenie parku. Policja bada sprawę, w tle nielegalny handel alkoholem

07.10.2019 17:24
Zwłoki na terenie parku. Policja bada sprawę, w tle nielegalny handel alkoholem
fot. Damian Klamka/East News

Tragiczne odkrycie w Parku Strażaka w Działoszynie. Jak podaje portal pajeczno.naszemiasto.pl, w poniedziałek rano znaleziono tam zwłoki mężczyzny. Przyczyny jego zgonu na razie nie są znane, ale wstępnie policja nie wykluczyła udziału osób trzecich.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zgłoszenie o dramatycznym znalezisku policja odebrała około godziny 7.15 rano. W parku natknięto się na zwłoki 46-latka.

Zobacz także

- O godzinie 7.15 dyżurny komendy w Pajęcznie otrzymał zgłoszenie o leżącym w Parku Strażaka w Działoszynie mężczyźnie. Skierowany na miejsce patrol policji potwierdził ten fakt – mówił portalowi Marcin Pawełoszek z zespołu prasowego policji w Pajęcznie. Jak dodał „przybyły zespół pogotowia ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny”.

Zobacz także

W tle nielegalny handel alkoholem?

Wstępne ustalenia potwierdziły, że ciało należy do 46-letniego mieszkańca Działoszyna. Zwloki zostały przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej w celu wykonania sekcji. Sprawę badają śledczy.

Zobacz także

Sekcja może dać odpowiedź na kluczowe pytania, dotyczące okoliczności śmierci mężczyzny. Jak się okazuje, na wstępie nie wykluczono udziału osób trzecich. Według portalu naszemiasto.pl, 46-latek miał być już znany lokalnej policji. Nieoficjalne doniesienia wskazują na nielegalny handel alkoholem.

 

RadioZET.pl/pajeczno.naszemiasto.pl