Zamknij

Wielkopolska. Zwłoki policjantki i jej 9-letniego syna znalezione w lesie

15.09.2020 17:45
Zwłoki policjantki i jej syna w lesie
fot. Damian Klamka/East News

W lesie koło Środy Wielkopolskiej (woj. wielkopolskie) znaleziono we wtorek po południu zwłoki 30-letniej policjantki i jej 9-letniego syna. Funkcjonariuszka była poszukiwana od rana po tym, jak nie zgłosiła się do pracy - poinformowała wielkopolska policja.

Rzecznik prasowy wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak przekazał w rozmowie z Polską Agencją Prasową, że po tym, jak we wtorek rano policjantka nie zgłosiła się do pracy w komisariacie w podpoznańskim Swarzędzu, został wszczęty alarm i rozpoczęto poszukiwania.

Zobacz także

Niestety - prawda, która kryła się za jej nieobecnością, była tragiczna. - Po południu, w lesie koło Środy Wlkp. znaleziono jej zwłoki i zwłoki jej syna - poinformował mł. insp. Borowiak.

Zwłoki policjantki i jej 9-letniego syna znalezione w lesie

Dodał przy tym, że śmierć funkcjonariuszki może mieć związek z jej sprawami osobistymi. 30-letnia kobieta była zatrudniona w policji od sześciu lat.

Zobacz także

- Była wyróżniającą się policjantką. Miało bardzo dobrą opinię wśród kolegów i przełożonych - zaznaczył w rozmowie z dziennikarzami Borowiak.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Przyczyny oraz dokładne okoliczności tej tragedii będą teraz wyjaśnianie. Według nieoficjalnych informacji poznańskiej "Gazety Wyborczej", kobieta miała najpierw zastrzelić swojego syna, a następnie siebie. 

RadioZET.pl/PAP/poznan.wyborcza.pl