Zamknij

Zwłoki znalezione niedaleko granicy. Ciało pływało w rzece

29.07.2022 17:20

Zwłoki nieznanej osoby zostały znalezione w rzece Świsłocz w rejonie granicy polsko-białoruskiej - podała w piątek podlaska policja. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury wyjaśniają zdarzenie.

Okolice granicy
fot. Jakub Kamiński/East News (zdjęcie poglądowe)

Informację o zwłokach służby w Sokółce (woj. podlaskie) otrzymały w piątek przed godz. 13. Jak podała po południu podlaska policja, zwłoki nieznanej osoby zostały znalezione w rzece Świsłocz, w rejonie granicy polsko-białoruskiej.

Zwłoki w rejonie granicy z Białorusią. Ciało pływało w rzece

"Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do którego doszło po stronie białoruskiej" - podał w mediach społecznościowych zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Podlaska policja nie przekazała jednak więcej szczegółów, m.in. płci osoby, której ciało odnaleziono. Nie wiadomo również, w jakich okolicznościach osoba ta znalazła się blisko granicy.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Twitter