Zamknij

Zwłoki mężczyzny znalezione w piwnicy. Zginął podczas awantury?

24.09.2019 17:37
żyrardów
fot. KPP Żyrardów

58-letnia mieszkanka Żyrardowa (Mazowieckie) trafiła na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Kobieta jest podejrzana o zabójstwo 41-letniego znajomego. Grozi jej dożywotnie pozbawienie wolności.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak poinformowała we wtorek rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie st. asp. Agnieszka Ciereszko, kilka dni temu na miejscową komendę policji zgłoszono zaginięcie 41-letniego mężczyzny.

Zobacz także

Funkcjonariusze wszczęli poszukiwania. W piwnicy jednego z mieszkań przy ul. Waryńskiego, policjanci znaleźli ukryte ciało poszukiwanego.

st. asp. agnieszka ciereszko, policja w żyrardowie

Dodała, że w związku ze sprawą policjanci zatrzymali trzy osoby: 58-letnią kobietę oraz dwóch mężczyzn w wieku 63 i 65 lat.

Mężczyźni po przesłuchaniu zostali zwolnieni do domu, natomiast kobieta usłyszała zarzut zabójstwa. Policjanci ustalili, że podczas kłótni 58-latka ugodziła nożem znajomego, a gdy okazało się, że mężczyzna zmarł, ukryła jego ciało.

Zobacz także

Kobiecie postawiono zarzut zabójstwa. We wtorek sąd zdecydował o jej tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. 58-latce grozi nawet dożywotnie więzienie.

RadioZET.pl/PAP