Zamknij

Tragiczny wypadek w Żywcu. Kierowca najechał na mężczyznę leżącego na jezdni

25.11.2020 16:03
wypadek na drodze
fot. Lukasz Solski/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Śmierć na drodze w Żywcu (woj. śląskie). Kierowca potrącił leżącego na jezdni 72-latka. Mężczyzna zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń.

Do tragicznego wypadku doszło w środę tuż przed godz. 6.00 na ul. Armii Krajowej. Kierujący peugeotem 54-latek najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. 72-latek nie miał szans.

Zobacz także

Żywiec. Kierowca potrącił leżącego na ziemi 72-latka. Mężczyzna nie przeżył

Kierujący peugeotem boxerem 54-latek najechał na leżącego na jedni 72-latka - wynika ze wstępnych informacji Komendy Powiatowej Policji w Żywcu. Mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Jak ustalili policjanci, kierowca peugeota był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania.

Na miejscu przez kilka godzin czynności prowadzili policjanci. Obecny był również prokurator oraz pozostałe służby. Droga była nieprzejezdna. Policjanci wyznaczyli objazdy.

Śledczy ustalą teraz szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tragicznego zdarzenia. "Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o rozsądek i ostrożność. Chwila nieuwagi, błąd lub roztargnienie mogą mieć tragiczne konsekwencje" - czytamy na stronie internetowej KPP w Żywcu.

Zobacz także

RadioZET.pl/KPP w Żywcu