Zamknij

17-letnia Aleksandra zaginęła. Nie ma z nią kontaktu od niemal 2 tygodni

26.11.2022 12:31

17-letnia Aleksandra Młynarska jest poszukiwana przez policję. Zespół ds. Przestępczości Nieletnich Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu opublikował zdjęcie i rysopis nastolatki, prosząc o pomoc w jej odnalezieniu.

Aleksandra Młynarska
fot. Policja w Sosnowcu

Jak przekazała policja, funkcjonariusze zajmują się sprawą “samowolnego oddalenia się” 17-letniej Aleksandry Młynarskiej. W komunikacie podano, że dziewczyna opuściła miejsce zamieszkania 14 listopada około godz. 22.  

Z ustaleń śledczych wynika, że może przebywać w Poznaniu w towarzystwie mężczyzny w wieku około 22 lat o imieniu Aleksander, który mieszka wraz z 16 lub 17-letnim bratem. Według policji rodzice mężczyzny prawdopodobnie są poza Polską.

Aleksandra Młynarska poszukiwana przez policję z Sosnowca

Policja opublikowała rysopis poszukiwanej nastolatki. Aleksandra Młynarska wygląda na około 17 lat, jest szczupła, ma około 160 cm wzrostu i długie, kręcone włosy w kolorze ciemny blond.

 

Aleksandra Młynarska
fot. Policja w Sosnowcu

Ostatni raz widziana była w czarnej, bawełnianej czapce z rogami i czarno-różowej kurtce z napisem “The North Face”. Miała ze sobą różową torebkę z takim samym napisem. 

Wszystkie osoby, które mają informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z Zespołem do spraw Przestępczości Nieletnich Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu pod numer telefonu dyżurnego 47 8521 255, 47 8521 200. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl