Zamknij

Na jeziorze dryfował pusty ponton. Należy do zaginionego 32-latka

24.11.2022 16:54

Na Jeziorze Ełckim zauważono pusty ponton. Strażacy ze specjalistycznej jednostki nurkowej z Mrągowa prowadzili akcję poszukiwawczą mężczyzny, z którym od dwóch dni nie ma kontaktu.

artur romanowski
fot. Artur Szczepanski /REPORTER

Na Jeziorze Ełckim w Ełku zauważono pusty ponton. Strażacy przyholowali go do brzegu, a ponieważ był pusty, wezwano specjalistyczną jednostkę nurkową z Mrągowa.

- Po dwóch godzinach akcję ratunkową zakończyliśmy, nikt nie został w wodzie odnaleziony - podał PAP dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie.

Ełk. Pusty ponton na jeziorze. Akcja ratunkowa

Policja dotarła do brata właściciela pontonu. - Potwierdził, że to ponton jego brata. Zgłosił policji zaginięcie. Mężczyzna, którego poszukujemy to 32-letni Artur Romanowski z Ełku. Nie ma świadków, którzy widzieliby go pływającego pontonem, więc nie wiemy, czy on był na wodzie, czy znajduje się gdzie indziej - poinformowała PAP oficer prasowa policji w Ełku Agata Kulikowska de Nałęcz. Policjantka dodała, że ze względu na ciemności i zimno przerwano akcję poszukiwawczą w wodzie.

- Prowadzimy teraz czynności poszukiwawcze innego rodzaju - dodała policjantka. Policja z Ełku na swojej stronie internetowej zamieściła rysopis i zdjęcie poszukiwanego mężczyzny, z którym nie ma kontaktu od dwóch dni.

Rysopis zaginionego:

  • 175 centymetrów wzrostu
  • szczupła sylwetka
  • włosy jasno siwe, widoczna łysina.
Policja
fot.

Policja

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Joanna Kiewisz-Wojciechowska (PAP)