Zamknij

Ogromny pożar hali. Słup ognia był widoczny z daleka

PAP
03.12.2022 13:09

Ogromny pożar w Białymstoku. Przy ul. Jagiełły zapaliła się hala. Z ogniem walczyło kilka 11 zastępów straży pożarnej. Brak informacji o poszkodowanych.

Pożar w Białymstoku
fot. TVP3 Białystok

Strażacy dogaszają pożar hali sportowej i znajdującego się obok domu, do którego doszło w sobotę przed południem - podała po południu straż pożarna. Poinformowała, że nie ma osób poszkodowanych; na razie nie jest znana przyczyna pożaru. Zgłoszenie o pożarze wpłynęło przed południem, dotyczyło hali sportowej przy ul. Jagiełły w Białymstoku. Znajduje się tam hala do gry w badmintona.

Na miejsce zadysponowano 11 zastępów straży pożarnej, w trakcie dojechały kolejne; na miejscu jest 40 ratowników - poinformowała w sobotę po południu PAP oficer Komendy Miejskiej PSP w Białymstoku Agnieszka Walentynowicz-Niedbałko. Dodała, że nie ma osób poszkodowanych.

Białystok. Pożar hali sportowej

- Działania trwają, pożar został zlokalizowany - powiedziała. Poinformowała, że pożar wybuchł na styku hali sportowej i znajdującego się obok domu, następnie objął zarówno halę, jak i dom.

Na zdjęciach udostępnionych mediom przez strażaków widać objętą ogniem część hali, a także budynku mieszkalnego, a na filmiku unoszące się kłęby dymu. Kłęby dymu było widoczne też kilka kilometrów od miejsca pożaru.

Na razie nie są znane przyczyny pożaru.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Sylwia Wieczeryńska