Zamknij

Ciężko ranna kobieta porzucona na posesji. Trwa obława na 25-latka

09.12.2022 18:26

W województwie lubuskim trwa policyjna obława. Poszukiwany jest mężczyzna podejrzewany o poważne zranienie kobiety - ustaliła “Gazeta Lubuska”.

Zdjęcie ilustracyjne
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Do zdarzenia doszło w piątek w miejscowości Borowe w gminie Iłowa. Z nieoficjalnych informacji “Gazety Lubuskiej” wynika, że kobieta została poważnie zraniona i pobita prawdopodobnie przez swojego partnera, a potem porzucona na jednej z posesji. 

Poszkodowana była nieprzytomna i w ciężkim stanie trafiła do szpitala. 25-letni mężczyzna uciekł. Policja zablokowała niektóre drogi i rozłożyła kolczatki.

Borowe. Obława za mężczyzną podejrzanym o poważne zranienie kobiety

Lubuska policja oficjalnie nie potwierdziła tych doniesień. Rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy przyznał natomiast, że trwają intensywne działania policji w pow. żagańskim i na terenie innych lubuskich powiatów, ale nie zdradził przyczyny ich podjęcia. 

- Obecnie nie będą udzielane żadne informacji na temat tej sprawy oraz jej charakteru. Jak tylko będzie to możliwe, takie informacje trafią do opinii publicznej – dodał Maludy. 

O sprawie jako pierwsze poinformowało RMF FM.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/"Gazeta Lubuska"/PAP/RMF FM