Zamknij

Z bmw zostały zgliszcza. Młody kierowca zginął po zderzeniu z dwiema ciężarówkami

27.11.2022 17:49

Policja wyjaśnia okoliczności śmiertelnego wypadku w miejscowości Brzeźno w województwie lubelskim. Młody kierowca bmw stracił panowanie nad samochodem, po czym zderzył się z dwiema ciężarówkami. Mężczyzna zginął na miejscu.

Brzeźno, wypadek bmw
fot. Lubelska policja

Do wypadku w Brzeźnie na DK 12 doszło w nocy z soboty na niedzielę. Jak dowiadujemy się od lubelskiej policji, kierowca bmw po przejechaniu łuku jezdni stracił kontrolę nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka ciężarowym mercedesem.

Brzeźno. Wypadek bmw, nie żyje młody kierowca

Następnie bmw odbiło się od mercedesa i zderzyło się czołowo z jadącym w kierunku polsko-ukraińskiego przejścia granicznego w Dorohusku ciężarowym dafem. 

Młody mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Kierującym dwiema ciężarówkami nic się nie stało. Obydwaj mężczyźni byli trzeźwi. Na miejscu wypadku policjanci z chełmskiej drogówki prowadzili pod nadzorem prokuratora oględziny. Ciało kierującego zostało zabezpieczone do sekcji. Ustalana jest jego tożsamość.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl