Zamknij

Uderzył w drzewo, nie przeżył wypadku. Auto zostało całkowicie zmasakrowane

29.11.2022 18:46

Kierowca samochodu osobowego zginął w wypadku, do którego doszło we wtorek na drodze wojewódzkiej nr 213 w powiecie puckim (woj. pomorskie).

Wypadek
fot. Twitter/KW PSP Puck

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek ok. godz. 15:30 w miejscowości Darzlubie w powiecie puckim (woj. pomorskie). Szczegóły przekazał w rozmowie z PAP rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku bryg. Łukasz Płusa.

Wypadek w pow. puckim. Nie żyje kierowca

- Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Podróżował nim tylko kierowca: mężczyzna w wieku od 25 do 35 lat. Lekarz, który przybył na miejsce wypadku, stwierdził zgon - poinformował.

Komenda Wojewódzka PSP w Pucku opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z miejsca zdarzenia. W postach na Twitterze pojawia się jednak informacja, że wypadek wydarzył się w miejscowości Zdrada (na terenie tego samego powiatu). Na jednym ze zdjęć widać niemal całkowicie zmasakrowane auto.

Płusa podał też, że droga wojewódzka nr 213 została zablokowana. Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej oraz inne służby. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Twitter