Zamknij

Zderzenie busa i dwóch osobówek. Nie żyje jedna osoba, są też ranni

01.12.2022 19:50

Jedna osoba zmarła, a 7 jest rannych w wypadku, do którego w czwartek po południu doszło na drodze krajowej nr 19 Białystok-Lublin w Deniskach (woj. podlaskie) - podała straż pożarna.

Wypadek
fot. KW PSP Białystok

Ze wstępnych informacji policji wynika, że do wypadku doszło w czwartek ok. godz. 18 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Deniski niedaleko Bielska Podlaskiego (woj. podlaski).

Deniski. Wypadek na DK 19. Nie żyje 67-latek

Podczas manewru wyprzedzania kierowca samochodu osobowego zderzył się z busem jadącym w przeciwnym kierunku. W busa uderzyło jeszcze jedno jadące za nim auto osobowe. Policja poinformowała, że w wypadku zginął 67-letni mężczyzna podróżujący busem.

Rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Piotr Chojnowski poinformował w rozmowie z Polską Agencją Prasową, że samochodami, które brały udział w wypadku podróżowało 8 osób. Mimo prowadzonej reanimacji, jedna osoba zmarła na miejscu, a 7 osób zostało rannych. Mają złamania, urazy kończyn i głowy.

Rzecznik przekazał również, że na miejscu wypadku był śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, cztery karetki. Pracują strażacy i policja. Droga jest na ten moment zablokowana. Obowiązują objazdy przez miejscowość Narew drogami wojewódzkimi nr 684 i 685 - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP