Zamknij

Dwa ciała w centrum miasta. Kolejne zwłoki strażacy wyłowili z rzeki

14.11.2022 12:17

Ciała dwóch mężczyzn - prawdopodobnie osób bezdomnych – odnaleziono przy ulicy Dworcowej i na Rynku Staromiejskim w Stargardzie - przekazała w poniedziałek PAP oficer prasowa policji w tym mieście. To nie koniec makabrycznych odkryć – pod Stargardem strażacy wyłowili z rzeki Pęzinki ciało kolejnej osoby.

Zwłoki trzech mężczyzn
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER, zdj. ilustracyjne

Makabryczne odkrycia w centrum Stargardu na Zachodnim Pomorzu. - Na ul. Dworcowej przechodnie znaleźli mężczyznę, który nie dawał oznak życia - powiedziała PAP w poniedziałek oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie mł. asp. Justyna Siwarska.

Stargard. Zwłoki mężczyzn w centrum miasta

- Prawdopodobnie była to osoba bezdomna - dodała policjantka. Jak przekazali lokalnemu portalowi Stargard.news mieszkańcy, "w okolicy przebywają bezdomni". "Być może to z tego środowiska był ten mężczyzna. Na tyłach urzędu gminy, gdzie znaleziono zwłoki, są ślady po legowisku bezdomnych utworzonym pod schodami. Ciało leżało nieco z boku od nich" – czytamy.

Oprócz 53-latka znaleziono także ciało 63-latka, które znajdowało się na Rynku Staromiejskim. Nie był to koniec makabrycznych doniesień z powiatu. Pod Stargardem strażacy wyłowili z rzeki Pęzinki w miejscowości Pęzino kolejne ciało mężczyzny. Służby ustalają okoliczności śmierci trzech mężczyzn oraz to, czy tragedie były ze sobą powiązane.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Elżbieta Bielecka/Stargard.news