Zamknij

Ewan McGregor zagrał w polskim filmie twórcy "Pitbulla"

Redakcja
08.02.2017 11:16

Ewan McGregor wystąpi w polskim filmie! Za kamerą "Czerwonego punktu" stanął twórca "Pitbulla" Patryk Vega, a słynny aktor zagrał główną rolę. Zagadką pozostaje tylko... czym w ogóle jest nowa produkcja.

Ewan McGregor w polskim filmie!
fot. Czerwony punkt

"Czerwony punkt" to tajamniczy, krótkometrażowy projekt reżyserowany przez Patryka Vegę. Sensacyjną informacją jest udział Ewana McGregora. Hollywoodzki aktor, znany m.in. z "Trainspotting" czy prequeli "Gwiezdnych wojen" gra główną rolę w produkcji polskiego reżysera. Nie do końca jednak wiadomo... czym w ogóle będzie ten film.

Przypuszcza się, że film będzie reklamą ShowMax (to tam trafią m.in. nowe odcinki "Ucha prezesa"), a to dlatego, że "Czerwony punkt" będzie wyświetlany na konferencji prasowej platformy VOD.

Akcja filmu rozgrywa się w Warszawie. Być może to w tym celu McGregor pod koniec roku pojawił się w Polsce, co dokładnie udokumentował na swoim koncie na Instagramie. Wrzucił zdjęcie wykonane pod rozświetloną choinką na Placu Zamkowym. Zapytał swoich fanów, gdzie jest, a na odpowiedź nie musiał długo czekać. Warszawiacy stanęli na wysokości zadania i nie ukrywali radości z faktu, że ich ulubiony aktor przebywa w ich mieście.

Zwiastun w wersji dla dorosłych oraz ocenzurowanej możecie zobaczyć na oficjalnej stronie filmu. Premierę zapowiedziano na 15 lutego.

RadioZET.pl/MaAl