Zamknij

Tragiczny finał poszukiwań 21-letniego Filipa. "Ciało leżało w zaroślach"

01.12.2022 15:33

Zakończono poszukiwania 21-letniego Filipa z Radomia. Policja potwierdziła, że znalezione 30 listopada w Godowie na Mazowszu ciało należy do zaginionego mężczyzny.

Odnaleziono ciało 21-letniego Filipa
fot. Policja w Radomiu/Środowiskowo-Lekarskie WOPR

21-letni Filip zaginął 21 listopada. Młody mężczyzna wyszedł do pracy około godz. 3 i ślad po nim zaginął. 

Poszukiwania rozpoczęto w środę. Oprócz policji uczestniczyła w nich cywilna grupa poszukiwawcza oraz Środowiskowo-Lekarskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. W akcji wykorzystano quady, drony i kamery termowizyjne.

21-letni Filip z Radomia nie żyje. Tragiczny finał poszukiwań

- Po około godzinie znaleźliśmy ciało. Ze względu na zalegający wcześniej śnieg dopiero teraz mogliśmy przystąpić do poszukiwań - wyjaśnił w rozmowie z portalem cozadzien.pl Arkadiusz Gradowski z Polskiego Stowarzyszenia Poszukiwawczo-Ratowniczego. 

Zwłoki młodego mężczyzny leżały w zaroślach w miejscowości Godów. - To 21-latek, który był w ostatnim czasie poszukiwany przez policjantów z Radomia - potwierdziła "Super Expressowi" mł. asp. Malwina Wlazło z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci mężczyzny. Prokurator zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/cozadzien.pl/"Super Express"