Zamknij

Brutalne pobicie 15-latka w szkole. "Bili go i kopali po całym ciele"

01.12.2022 14:00

Policja zatrzymała trzech nieletnich, którzy pobili 15-letniego ucznia w szkole w Gdyni Leszczynkach. Nastolatek z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni
fot. Google Maps/screen

Do pobicia 15-letniego ucznia doszło w poniedziałek. - W trakcie przerwy na plac w pobliżu Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni weszło trzech nastolatków, którzy zaatakowali jednego z uczniów. Nastolatkowie bili i kopali go po całym ciele, po czym uciekli - podał Roman Klunder z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

- Na miejsce przyjechali funkcjonariusze, którzy zrobili oględziny z udziałem technika kryminalistyki i ustalili świadków. Policjanci ustalili tożsamość trzech sprawców pobicia. Jak się okazało, jeden z napastników jest uczniem szkoły, do której chodzi 15-latek.  Obecnie przesłuchiwani są świadkowie – dodał funkcjonariusz gdyńskiej policji.

Policja przekaże sprawę do sądu rodzinnego i nieletnich. Pobity nastolatek już wyszedł ze szpitala. Motyw pobicia wyjaśnia policja.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/