Zamknij

"Zadzwonił na 112 i poinformował, że zabił 10-letnią córkę". Na miejscu służby

21.01.2023 10:20

52-latek z Inowrocławia zabił w sobotę rano swoją 10-letnią córkę. Potem próbował odebrać sobie życie - dowiedziała się PAP. Na miejscu tragedii trwają czynności śledczych pod nadzorem prokuratora.

policja
fot. Marek BAZAK/East News (zdj. ilustracyjne)

- 52-latek zadzwonił na numer alarmowy 112 i poinformował, że zabił swoją 10-letnią córkę. Po zgłoszeniu telefonicznym wyskoczył z okna mieszkania na czwartym piętrze. Na ten moment żyje - przekazała rzeczniczka prasowa kujawsko-pomorskiej policji mł. insp. Monika Chlebicz.

Inowrocław. 52-latek zabił córkę i próbował popełnić samobójstwo

Policjantka poinformowała, że do tragedii doszło w Inowrocławiu. Jak dowiedziała się PAP, mężczyzna był leczony psychiatrycznie.

Policja po wejściu do mieszania znalazła zwłoki 10-latki. Na miejsce udaje się prokurator, czynności prowadzą śledczy.

Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza napisał w mediach społecznościowych, że "nie może uwierzyć, że to mogło się wydarzyć w Inowrocławiu - w naszym Inowrocławiu, wśród nas".

- Łączę się w bólu z tymi, którzy zostali bezpośrednio dotknięci tą tragedią - napisał prezydent Brejza.

Gdzie szukać pomocy?

Osoby w kryzysie psychicznym lub borykające się z myślami samobójczymi mogą zadzwonić na bezpłatny telefon Centrum Wsparcia - 800 70 2222, który jest czynny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, również w święta. Pomoc można znaleźć także na stronie internetowej www.centrumwsparcia.pl.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP