Zamknij

Karetka przyjechała do męża, w trakcie reanimacji zasłabła też żona. Oboje nie żyją

22.01.2023 15:54

Do mieszkańca Jarocina, u którego stwierdzono zatrzymanie krążenia, wezwano karetkę. W trakcie reanimacji zasłabła także jego żona. Niestety, małżeństwa nie udało się uratować.

Karetka
fot. Dawid Tatarkiewicz/East News (zdjęcie poglądowe)

Do rodzinnej tragedii - o której poinformował lokalny portal jarocinska.pl - doszło w sobotę wieczorem w Jarocinie (woj. wielkopolskie). Najpierw wezwano pogotowie ratunkowe do 65-letniego mężczyzny, u którego stwierdzono nagłe zatrzymanie krążenia.

Jarocin. Rodzinna tragedia. Nie żyje małżeństwo

Gdy sanitariusze próbowali reanimować 65-latka, nagle zasłabła także jego żona. Rozpoczęto również resuscytację krążeniowo-oddechową 61-letniej kobiety.

Niestety, mimo wysiłków medyków oraz obecnych też na miejscu strażaków małżeństwa nie udało się uratować. Miejscowe służby podkreślają, że to było to nieszczęśliwe zdarzenie.

 - Mężczyzna zasłabł. Żona wezwała pomoc medyczną. Pogotowie przyjechało na miejsce i podjęło reanimację. W czasie jej prowadzenia zasłabła kobieta. Ratownicy rozpoczęli reanimację 61-latki. Niestety oboje zmarli - przekazała w rozmowie z jarocinska.pl asp. sztab. Agnieszka Zaworska z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/jarocinska.pl