Zamknij

Tragedia na strzelnicy w Kielcach. Nie żyje 22-latek

18.11.2022 21:52

22-letni mężczyzna zginął po postrzale z broni podczas zajęć na prywatnej strzelnicy w Kielcach - poinformował podkomisarz Damian Janus z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Służby wyjaśniają okoliczności tragedii.

Kielce. Śmierć 22-latka na strzelnicy
fot. Beata Zawrzel/REPORTER, zdj. ilustracyjne

W piątek około godziny 16 Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Kielcach zostało powiadomione, że na jednej z prywatnych strzelnic w mieście postrzelił się młody mężczyzna.

- Na zgłoszenie natychmiast odpowiedziały służby ratunkowe. Kiedy dojechały na miejsce, mężczyźnie była udzielana pomoc. Czynności zostały przejęte przez zespół ratowników medycznego – przekazał PAP podkomisarz Damian Janus.

Kielce. Tragedia na strzelnicy. Nie żyje 22-latek

Jak dodał policjant, ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala, ale niestety lekarzom nie udało się uratować jego życia.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do wypadku doszło podczas zajęć prowadzonych pod okiem instruktora. - W pewnym momencie 22-letni mieszkaniec powiatu buskiego oddał strzał we własnym kierunku z broni palnej – dodał funkcjonariusz.

Na miejscu zabezpieczono materiał dowodowy. Wyjaśniane są szczegółowe okoliczności zdarzenia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Wiktor Dziarmaga