Zamknij

Rozpoznajesz tę kobietę? Policja prosi o pomoc w identyfikacji

24.11.2022 10:13

Policjanci z Konina w Wielkopolsce proszą o pomoc w identyfikacji kobiety, która została odnaleziona na terenie kopalni w Tomisławicach. Wizerunek kobiety opublikowano na stronie internetowej komendy.

Niezidentyfikowana kobieta
fot. Policja z Konina

Jak podaje konińska policja, kobietę odnaleziono w poniedziałek 7 listopada na terenie Kopalni Węgla Brunatnego Konin w Tomisławicach. Pomimo starań nadal nie udało się ustalić jej tożsamości.

Konin. Rozpoznajesz tę kobietę? Daj znać policji

"Kobieta nie potrafiła przypomnieć sobie jak się nazywa i skąd jest. Obecnie przebywa w szpitalu psychiatrycznym w Warcie" – czytamy w komunikacie. Policja z Konina na swojej stronie internetowej opublikowała zdjęcia kobiety.

Policja z Konina
fot.

Policja z Konina

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które mogłyby pomóc w ustaleniu jej tożsamości. Jeśli rozpoznajesz wizerunek kobiety, możesz skontaktować się z policją pod nr tel. 47 77 52 143603 115 537 lub pisząc na adres e-mail: rzecznik.konin@po.policja.gov.pl.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP