Zamknij

Zaginął 19-letni Piotr Cłapa z Konopnicy. Trwa akcja poszukiwawcza

02.12.2022 13:00

Strażacy i policjanci od czwartkowego wieczoru poszukują 19-letniego Piotra Cłapy z Konopnicy (woj. łódzkie). Nastolatek wyszedł rano z mieszkania i od tej pory nie dał znaku życia.

Piotr Cłapa
fot. NewsLubuski/East News/KPP Wieluń

W czwartek około godz. 19.00 rozpoczęła się akcja poszukiwawcza na terenie Konopnicy. Policjanci i strażacy z OSP Wieluń, Konopnica, Szynkielów, Rychłocice, Wrońsko i Głuchów poszukiwali 19-letniego Piotra Cłapy, mieszkańca tej miejscowości. Portal piotrkow.naszemiasto.pl podał, że teren jest przeszukiwany metr po metrze, a w akcji użyto także drona. Służbom pomagają okoliczni mieszkańcy.

Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu, 19-letni Piotr wyszedł z mieszkania 1 grudnia rano i do tej pory do niego nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną.

Poszukiwany nastolatek ma około 195 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy długie, kręcone, w kolorze ciemny blond oraz oczy koloru niebieskiego. W chwili zaginięcia ubrany był w spodnie typu bojówki, zieloną bluzę, kamizelkę w tym samym kolorze we wzór moro oraz czarne buty trekkingowe.

- Wszystkie osoby, które mają informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 19-latka, prosimy o kontakt z dyżurnym KPP w Wieluniu pod nr tel. 47 84 55 211 lub 47 84 55 210, kom. 723 694 587 lub numerem alarmowym 112 - apeluje asp.sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/piotrkownaszemiasto.pl