Zamknij

Koszmar przy budowie domu. Nie żyje mężczyzna, kobieta w szpitalu

Bartłomiej Chudy
03.12.2022 21:35

Dwie osoby zatruły się tlenkiem węgla w trakcie budowy domu w Kościerzynie. Mimo reanimacji nie udało się uratować 47-letniego mężczyzny. 41-letnia kobieta trafiła do szpitala.

Kościerzyna. Dramat przy budowie domu
fot. JAROSLAW JAKUBCZAK/ POLSKA PRESS/Polska Press/East News, zdj. ilustracyjne

Koszmar przy budowie domu w Kościerzynie na Pomorzu. Jak przekazał PAP, oficer prasowy komendy powiatowej PSP w tym mieście mł. kpt. Mateusz Szmaglik, służby o zdarzeniu zostały poinformowane w sobotę 3 grudnia o godz. 14:30.

- Otrzymaliśmy informację, że na terenie budowanego domu jednorodzinnego przy ul. Gałęźnej w Kościerzynie leżą dwie nieprzytomne osoby - kobieta i mężczyzna - precyzował.

Kościerzyna. Mężczyzna zmarł przy budowie domu

Strażak dodał, że pomimo prowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej u 47-letniego mężczyzny nie udało się go uratować. Do szpitala została przetransportowana 42-letnia kobieta.

Szmaglik przekazał również, że detektor wielogazowy, którego w budynku użyli strażacy, wskazał na znaczne przekroczenie poziomu tlenku węgla w powietrzu. Na miejscu pracowali policjanci i prokurator, którzy będą ustalali dokładne przyczyny wypadku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Piotr Mirowicz