Zamknij

Śmiertelny wypadek na drodze powiatowej. Autem podróżowali rodzice z 12-letnim dzieckiem

06.12.2022 18:20

Śmiertelny wypadek nieopodal Kościerzyny. Samochód uderzył w drzewo. Z auta strażacy wyciągnęli trzy osoby, w tym 12-letniego chłopaka. Dwie osoby dorosłe zginęły na miejscu.

wypadek
fot. LUKASZ SOLSKI/East News (zdj. ilustracyjne)

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym ok. godz. 16.56. Jak przekazał PAP oficer prasowy KW PSP w Gdańsku bryg. Łukasz Płusa, na drodze powiatowej między Kościerzyną a Olpuchem, na wysokości Szarloty, samochód osobowy uderzył w drzewo. 

Kościerzyna. Samochód uderzył w drzewo. Nie żyją dwie osoby

- W pojeździe podróżowały trzy osoby. Rodzice z 12-letnim dzieckiem - podkreślił Płusa. Dodał, że strażacy po przyjeździe na miejsce wydobyli kierowcę i pasażerów. - Lekarz stwierdził zgon dwóch osób dorosłych - relacjonował.

Chłopiec jest zaopatrywany przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP