Zamknij

Potężny karambol w Wielkopolsce. Zderzyło się 11 pojazdów, są ranni

PAP
09.12.2022 13:50

Trzy osoby zostały ranne w wyniku wypadku z udziałem 11 pojazdów w miejscowości Krzykosy (woj. wielkopolskie). Utrudnienia na drodze krajowej nr 11 na odcinku Środa Wlkp. - Nowe Miasto nad Wartą mogą potrwać do godziny 15. Policja wprowadziła objazdy.

karambol na dk 11
fot. Policja Środa Wielkopolska

Do zdarzenia doszło w piątek ok. godz. 11 na 329. kilometrze drogi krajowej nr 11. Jak poinformował dyżurny Punktu Informacji Drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA, w miejscowości Krzykosy doszło do karambolu 11 pojazdów. Zderzyło się dziewięć samochodów osobowych, bus i autolaweta.

Krzykosy. Karambol z udziałem 11 pojazdów

Wszystkie pojazdy jechały w kierunku Jarocina od strony Poznania. Według informacji służb w wypadku ranne zostały trzy osoby.

Utrudnienia na odcinku Środa Wlkp. - Nowe Miasto nad Wartą mogą potrwać do około godz. 15. Policja kieruje ruch objazdem: w kierunku Poznania przez Nowe Miasto nad Wartą - Śrem - Kórnik - S11, a w kierunku Jarocina przez Miąskowo – Miłosław – Pyzdry - Gizałki – Jarocin.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Anna Jowsa