Zamknij

Jest nagranie śmiertelnego wypadku w Łasku-Kolumnie. Ciężarówka taranowała auta

02.12.2022 16:27

W wypadku, do którego doszło w poniedziałek w Łasku-Kolumnie koło Łodzi zginął kierowca ciężarówki. Na nagraniu z kamery jednego z pracowników łódzkiego WORD-u widać moment, w którym rozpędzony tir taranuje samochody osobowe.

Wypadek w Łasku Kolumnie
fot. Facebook.com/WORD Łódź

Do zderzenia trzech samochodów osobowych z ciężarówką doszło w poniedziałek 28 listopada około godziny 15:30. W wypadku na drodze wojewódzkiej nr 482 w Łasku-Kolumnie poszkodowane zostały dwie osoby.

Jest nagranie śmiertelnego wypadku w Łasku-Kolumnie

Jadąca osobówką kobieta w wieku 34 lat została ranna i odwieziono ją do szpitala. Natomiast mimo podjętych działań ratowniczych nie udało się uratować życia 47-letniego kierowcy ciężarówki.

Według ustaleń śledczych mężczyzna zasłabł za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas ruchu oraz chodnik, staranował cztery samochody osobowe i po przejechaniu kilkuset metrów wjechał do rowu. Moment tragicznego wypadku zarejestrowała kamera w aucie pracownika WORD Łódź.

"Nasz pracownik dzięki zachowaniu zimnej krwi uniknął czołowego zderzenia z rozpędzoną ciężarówką" – czytamy w opisie nagrania. Na miejscu zdarzenia pracowały cztery jednostki straży pożarnej. Policjanci wykonali oględziny pojazdów, miejsca wypadku oraz przesłuchali świadków. Dokładne okoliczności i przyczyny tragedii wyjaśnia Prokuratura Rejonowa w Łasku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl