Zamknij

Makabra na klatce schodowej. Znaleźli dwa ciała. "Bardzo liczne rany kłute"

15.01.2023 13:33

Ciała dwóch osób z ranami kłutymi zostały znalezione w niedzielę o poranku w jednym z budynków przy ulicy Tymienieckiego w Łodzi. Przed godziną 4 policja dostała zgłoszenie o zakrwawionych osobach leżących na klatce schodowej. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi przyznał, że na ciałach stwierdzono bardzo liczne rany kłute.

Łódź. Zwłoki dwóch osób na klatce
fot. Stanislaw Bielski/REPORTER, zdj. ilustracyjne

Zwłoki dwóch osób z ranami kłutymi odnalazła policja w Łodzi w jednym z budynków mieszkalnych. Makabryczne odkrycie wyszło na jaw w niedzielę 15 stycznia o wczesnym poranku. Policjanci na interwencji potwierdzili informacje ze zgłoszenia.

Łódź. Ciała dwóch osób na klatce schodowej. "Liczne rany kłute"

- Okazało się, że jedna z osób już nie żyła w momencie przyjazdu służb. Druga zmarła pomimo przeprowadzonej reanimacji – mówiła reporterowi Radia ZET Aneta Sobieraj z łódzkiej policji.

Służby wstępnie ustaliły, że zmarłymi są 34-letni mężczyzna i 30-letnia kobieta. Mundurowi zatrzymali w tej sprawie 35-letniego znajomego ofiar. - Zatrzymano 35-latka, który w budynku przy ul. Tymienieckiego w Łodzi, gdzie doszło do tragedii, wynajął w sobotę mieszkanie. To popularne w mieście lofty. Zatrzymują się w nim często osoby przyjeżdżające do Łodzi - wyjaśniała PAP policjantka.

Jak dodał prok. Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi, na ciałach stwierdzono bardzo liczne rany kłute. - Kobieta zdążyła prawdopodobnie zjechać windą na parter, gdzie podjęto próbę reanimacji. 34-latek zmarł przed przyjazdem policji – wyjaśnił.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Bartłomiej Pawlak/Mateusz Szkudlarek