Zamknij

Niecodzienne odkrycie w bagażniku skody. 21-latek dostał 500 zł mandatu

29.11.2022 13:06

Niecodzienny finał miała interwencja lubelskiej drogówki, która zatrzymała do kontroli 21-letniego kierowcę skody. Mężczyzna jechał buspasem i nie zastosował się do znaku zakazu skrętu w prawo. Dodatkowo okazało się, że w bagażniku wiózł swojego kolegę. 21-latek został ukarany mandatem w kwocie 500 złotych.

Skoda
fot. Lubelska policja

Do zdarzenia na Alei Tysiąclecia w Lublinie doszło w poniedziałek 28 listopada. Policjanci z lubelskiej drogówki zwrócili uwagę na samochód marki Skoda, który poruszał się po buspasie, a po chwili – pomimo zakazu – skręcił w prawo.

Lublin. Wieźli kolegę w bagażniku skody

Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję i zjechali za kierującym na dworzec PKS. Podczas kontroli okazało się, że auto jechało trzech mężczyzn, z czego jeden siedział w bagażniku.

– Samochód zarejestrowany był tylko na dwie osoby. Przewożenie pasażera w bagażniku było niezgodne z prawem i bardzo niebezpieczne – powiedział nadkom. Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie.

Lubelska policja
fot.

Lubelska policja

21-letni kierowca został ukarany za wykroczenia mandatem karnym w łącznej kwocie 500 złotych. Ponadto na jego konto trafiło aż 12 punktów karnych. Policjantom tłumaczył, że wspólnie z bratem chcieli podwieźć kolegę na autobus.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl