Zamknij

Zatrzymał się przy pijanym mężczyźnie. Został pobity do nieprzytomności

24.11.2022 10:55

Pracownik cywilny Komendy Wojewódzkiej w Lublinie pomógł 59-latkowi, który został dotkliwie pobity. Mężczyzna udrożnił drogi oddechowe poszkodowanemu i pomógł mu odzyskać świadomość. Na miejscu został zatrzymany sprawca pobicia. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała.

Pobicie w Lublinie
fot. Policja Lubelska

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. Przed godziną 17.00 operator numeru alarmowego otrzymał zgłoszenie o pobiciu, do którego doszło przy ulicy Nadrzecznej w Lublinie. W rejon zdarzenia od razu wysłano karetkę pogotowia oraz policjantów.

Funkcjonariusze na miejscu zastali dotkliwie pobitego 59-latka, któremu pomocy udzielał przejeżdżający ulicą pracownik cywilny Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. - Mężczyzna udrożnił drogi oddechowe poszkodowanemu i pomógł odzyskać świadomość - poinformował nadkomisarz Kamil Gołębiowski  z Lubelskiej Policji.

Zatrzymał się przy pijanym. Został dotkliwie pobity

Na miejscu obecny był również sprawca pobicia. 46-latek, był bardzo pijany i nie potrafił opisać przebiegu zdarzenia. Od razu trafił do policyjnej celi.

Funkcjonariusze ustalili, że mieszkaniec Lublina jechał samochodem i najprawdopodobniej sam zatrzymał się przy pijanym 46-latku. Wtedy doszło do pobicia. Sprawca usłyszał już zarzuty uszkodzenia ciała, za co grozi mu do 5 lat więzienia. -

- Kryminalni przesłuchują kolejnych świadków i poszukują osób, które mogły widzieć przebieg zdarzenia od początku. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zajścia - dodał nadkomisarz Gołębiowski.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl