Zamknij

Nagie zwłoki kobiety bez głowy. Zaskakujące doniesienia

01.12.2022 12:13

71-letnia mieszkanka Lusowa z powiatu poznańskiego, której ciało odkryto w domu, zmarła z powodu wychłodzenia - przekazał w czwartek PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak. Lokalne media podały, że obok zwłok kobiety leżała jej głowa.

Lusowo. Zwłoki kobiety, śmierć
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER, zdj. ilustracyjne

Przerażające odkrycie w Lusowie wyszło na jaw we wtorek wieczorem. Jak informowała policja, sąsiedzi zmarłej kobiety zaalarmowali służby, bo od kilku dni nie widzieli 71-latki.

Gdy strażacy siłowo otworzyli drzwi do lokalu zajmowanego przez seniorkę, zastali poważnie okaleczone ciało seniorki.

Lusowo. Zwłoki kobiety bez głowy. Zaskakujące fakty

W oględzinach miejsca ujawnienia zwłok brał udział biegły z zakładu medycyny sądowej i technicy kryminalistyczni. Ciało kobiety zabezpieczono do dalszych badań. W środę policja nie udzielała szczegółowych informacji ws. możliwych przyczyn śmierci 71-latki.

W czwartek śledczy przekazali w sprawie nowe ustalenia. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak poinformował, że przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, iż 71-latka zmarła w wyniku wychłodzenia organizmu.

- Obrażenia, jakie miało ciało kobiety, były efektem żerowania zwierząt, gryzoni, to obrażenia pośmiertne – wskazał prokurator. Prok. Wawrzyniak powiedział, że kobieta ostatni raz była widziana pięć dni przed ujawnieniem zwłok.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Szymon Kiepel