Zamknij

Tragedia na DK 19. Po uderzeniu w ciężarówkę auto zostało zmiażdżone

30.04.2019 14:03
Tragedia na DK 19. Po uderzeniu w ciężarówkę auto zostało zmiażdżone
fot. Lubelska Policja

Tragiczny wypadek na DK 19 w miejscowości Białka, gm. Radzyń Podlaski. Kierujący samochodem osobowym marki fiat zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką. W wyniku wypadku kierujący fiatem zmarł na miejscu. Zdjęcia z wypadku pokazują ogromną siłę uderzenia. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do wypadku w poniedziałek, 29 kwietnia po godzinie 17:00 na drodze krajowej nr 19, w miejscowości Białka gm. Radzyń Podlaski. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat Punto, 37-letni mieszkaniec gm. Radzyń Podlaski z niewyjaśnionych dotąd  przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost po koła samochodu ciężarowego, którego kierowcą był 35-letni mieszkaniec powiatu pruszkowskiego.

W wyniku wypadku na miejscu zginał kierujący osobówką. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez policjantów potwierdziło, że kierujący ciężarówka był trzeźwy.

68-146020
fot. Lubelska policja

Droga krajowa zablokowana była do późnych godzin wieczornych, a ruch odbywał się wyznaczonymi przez policjantów objazdami. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Zobacz także

RadioZET.pl/Lubelska Policja